ADV-купон

 

АДВ-КУПОН – новий спосіб покупок!

Однією з основних статей витрат української сім’ї  є витрати  на необхідні,першочергові речі такі,як продукти харчування, товари особистої та домашньої гігієни, одяг, паливо,ліки тощо.

Система АДВ -купонів, допомагає економити кошти при купівлі споживчих товарів. Для цього потрібно зробити 3 прості речі:

• Спланувати покупки
• Роздрукувати з нашого сайту необхідні купони
• Пред’явити купон з товаром в  магазині та отримати знижку


Такий спосіб  економії широко відомий у світі. Для прикладу, майже всі жителі Сполучених Штатів- близько 80 %, регулярно використовують купони на знижку, 95 % хоча б раз скористалися купоном за минулий рік і вважають, що купони допомагають їм економити кошти

(NCH Marketing,Coupon facts and insights, article: Consumers Get Serious About Coupon Savings,www.nchmarketing.com/ResourceCenter)

 

 

Знижка тільки з АДВ-КУПОНОМ!

Інструкція з використання:

Обов’язковою умовою отримання знижки є сканування штрих коду товару і штрих коду купону, при здійсненні покупки на касі. На АДВ-купоні, як правило, вказується знижка, продукція на яку надається знижка, термін дії купону(знижки), мережі супермаркетів,де діють купони та штрих-код.


На головній сторінці сайту виберіть потрібний купон на знижку та роздрукуйте його, кнопка «Друкувати». Якщо Вас зацікавило декілька купонів, натисніть кнопку «Обрати», біля кожного потрібного купону. Купони зберігаються у вкладці «Обрані купони»  у верхньому лівому куті. Після вибору потрібних купонів, перейдіть на сторінку «Обрані купони»  та натисніть кнопку «Друкувати всі купон» , таким чином Ви роздрукуєте за один раз всі обрані купони. Також, з нашого сайту ви маєте можливість поділитися купонами з друзями чи близьким в соціальних мережах.


Для зручності вибору і використання купонів ми створили фільтр та карту. У фільтрі можливо сортувати: по категоріям, торгівельним мережам та місцем знаходженням магазинів. На карті магазинів можливо обрати найбільш зручний для Вас магазин та побачити інформацію про купони,які діють в обраному магазині.

 

АДВ-КУПОН – багаторазового використання!


Роздрукувавши купон один раз,немає необхідності друкувати його вдруге. Після здійснення покупки Ви залишаєте купон собі для подальшого використання, у весь в термін дії купону. Якщо Ви купуєте декілька одиниць продукції зазначеної на купоні,достатньо пред’явити один АДВ-купон, для отримання знижки на кожну одиницю продукції.  Якщо пред’явити декілька купонів на одну одиницю продукції знижка не збільшуються.


АДВ-КУПОН – безкоштовний для покупців!

Світова практика та типи купонів

В світовій практиці існують різні типи купонів на знижку. На українському ринку купони представлені сайтами колективних покупок (groupon.com.ua, pokupon.ua, kuponi.ua та інші). І покупцям необхідно купувати купони для отримання знижки. Даний тип купонів використовуються, як правило, у сфері послуг : ресторани,спа,готелі, подорожі тощо. АДВ-купон - це зовсім інший тип купонів.

АДВ-купон- це купон на знижку зі штрих-кодом, використовуються, як правило,при купівлі споживчих товарів та є безкоштовними для покупців.

В Україні перші АДВ-купони з’явилися в липні 2013 року в торгівельній мережі «Новус». На початку 2014 року АДВ-купони вже приймаються в мережах Новус, Пакко, Вопак,Там Там.

Окрім сайту АДВ- купони, мають і інші джерела розповсюдження,а саме: в магазинах,на полицях біля товару, в періодичних виданнях та надсилаються по почті, на домашню адресу за запитом Покупця.

Для отримання купонів по почті, зв’яжіться з нами  за телефоном 044 362 96 11 або info@advcoupon.com.
Ми зробили максимально зручну систему для отримання знижок,  але будемо вдячні і з увагою розглянемо Ваші побажання і поради,щодо вдосконалення системи. Будь ласка пишіть нам  info@advcoupon.com.  


Компанія АДВ-Дистриб’юшен – маркетингова компанія з  використанням сучасних інформаційних технологій, є національним оператором системи АДВ-купонів на ринку України. Надалі, ми будемо надавити українським споживачам вигідні рішення для раціонального використання сімейного бюджету та економії коштів.  

 

  
Ігор Кичко, генеральний директор АДВ Дистриб’юшен